Ukraine flag  Russia Flag

  

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНСТИТУТ ФІНАНСІВ ТА ПРАВА»

вул. Шевченка 27, оф. 36, м. Полтава 36011, тел.: (067) 401-93-74, факс: (0532) 67-73-38, www.institutefl.org, ел. пошта: institute_fl@institutefl.org

 

Проекти підзаконних нормативно-правових актів


proekty pidzakon aktiv Частина 3 статті 15 Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-VI «Про доступ до публічної інформації» встановлює, що «проекти нормативно-правових актів, рішень органів місцевого самоврядування, розроблені відповідними розпорядниками, оприлюднюються ними не пізніш як за 20 робочих днів до дати їх розгляду з метою прийняття».

*****************************************

Проекти актів Кабінету Міністрів України:

Проект Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження переліку товарів та послуг, що повинні закуповуватися за процедурою електронного реверсивного аукціону"

Проект Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку організації та проведення конкурсного відбору електронних майданчиків та операторів електронних майданчиків" (На виконання вимог  ч.1 ст. 39-4 Закону України № 2289-VI). Проект розроблено МЕРТ.  Держінформнауки надало зауваження.  

Аналіз регуляторного впливу проекту Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку організації та проведення конкурсного відбору електронних майданчиків та операторів електронних майданчиків" (вик. Департаментом держзакупівель і держзамовлення МЕРТ).

**************************************

Проекти актів Уповноваженого органу.

Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про затвердження Регламенту електронного майданчику". 

Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про затвердження Порядку реєстрації на веб-порталі Уповноваженого органу". 

Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про затвердження Порядку ведення реєстру операторів електронних майданчиків та включення (виключенн) суб'єктів господарювання до / з такого реєстру".

Наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України "Про затвердження реєстру електронних майданчиків та операторів електронних майданчиків".  

**************************************

Проекти актів органів державного (фінансового) контролю.

************************************** 

Також див.: товарні біржі України - майданчики для торгівлі товарами.

                     зміни до Закону України № 2289 та історія регулювання.

                     перелік законів, на які посилається Закон України № 2289, та суміжні закони.

                     Уряд затягує запровадження електронних тендерів із січня 2013 року (ЦПСА).

 

 

© ГО “Інститут фінансів та права”                 ПІДТРИМАТИ, ЗРОБИТИ ВНЕСОК.

  Oncnd` b Onkr`be Oncnd` sqr`mnbhr| hmtnplep Oncnd` b Jhebe Opncmng oncnd{ hmtnplep