USA flag  Ukraine flag  Russia Flag

IFP 3 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНСТИТУТ ФІНАНСІВ ТА ПРАВА»

вул. Шевченка 27, оф. 36, м. Полтава 36039, Полтавська область, тел.: (067) 401-93-74, факс: (0532) 67-73-38, www.institutefl.org, ел. пошта: institute_fl@institutefl.org

 

ЧИ НАСПРАВДІ БУЛА ЗАПЛАНОВАНА ДОБРОВІЛЬНО-ПРИМУСОВА ПЕРЕДАЧА МАЙНА (“ВІДЖИМ СПЕЦДОЗВОЛІВ”) ПАТ “УКРНАФТА” ЧЕРЕЗ ЇЇ ПОДАТКОВИЙ БОРГ, АБО ЧОМУ НАК “НАФТОГАЗ УКРАЇНИ” НЕ ВИКОНУВАЛИСЬ ЧАСТИНИ ПЕРША ТА ЧАСТИНА ШОСТА СТАТТІ 4-1 ЗАКОНУ УКРАЇНИ “ПРО НАФТУ ТА ГАЗ” ЩОДО ОБОВ’ЯЗКОВОГО ВИКУПУ НАФТИ ТА ГАЗОВОГО КОНДЕНСАТУ ПІСЛЯ НЕВДАЛИХ БІРЖОВИХ АУКЦІОНІВ?

 

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КАПІТАЛЬНИХ ІНВЕСТИЦІЙ У НАФТОГАЗОВОМУ СЕКТОРІ НА ПРИКЛАДІ СТРУКТУР, ПЛОЩ ТА РОДОВИЩ У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

 

ЕКОНОМІКО-ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ КРИЗОВИХ ЯВИЩ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЗАГАЛЬНОСУСПІЛЬНИХ ІНТЕРЕСІВ У ПРОЦЕСІ ФУНКЦІОНУВАННЯ РИНКУ ПРИРОДНОГО ГАЗУ, ЩО ВИНИКЛИ У НОРМАТИВНО-ПРАВОВОМУ РЕГУЛЮВАННІ УКРАЇНИ ДО 18 ЖОВТНЯ 2018-ГО РОКУ.

 

НАЯВНІ АЛЬТЕРНАТИВИ ПРИРОДООХОРОННИМ ТА РЕСУРСОЗБЕРІГАЮЧИМ ЗАХОДАМ ЯК КОМПЕНСАТОРНІ МЕХАНІЗМИ ЗА ЗОВНІШНІ НЕГАТИВНІ ЕФЕКТИ ПЛАНОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У

СФЕРІ НАДРОКОРИСТУВАННЯ З МЕТОЮ ВИДОБУТКУ ВУГЛЕВОДНІВ МАЮТЬ ЗНАЧНО БІЛЬШУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНУ ВАГУ, НІЖ

ЕКОЛОГІЧНИЙ ПОДАТОК.

 

МЕХАНІЗМИ СТВОРЕННЯ ТА ПІДТРИМКИ СПРИЯТЛИВОГО ЖИТТЄВОГО СЕРЕДОВИЩА ДЛЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД У ПРОЦЕСІ КОРИСТУВАННЯ ДІЛЯНКАМИ НАДР, ЩО МІСТЯТЬ КОРИСНІ КОПАЛИНИ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНОГО ЗНАЧЕННЯ (ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ МІСЦЕВИХ ЖИТЕЛІВ НЕ ЛИШЕ ШЛЯХОМ МІЖБЮДЖЕТНОГО РОЗПОДІЛУ ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНИХ ПОДАТКІВ, АЛЕ І ШЛЯХОМ ПРИЙНЯТТЯ ГЕНПЛАНІВ ТА ЗОНУВАННЯ НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ НА ПРИКЛАДІ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ).

 

ВУГЛЕВОДНІ ЯК ПРОДУКТ: ОГЛЯД РИНКУ.

 

Проблеми корпоративного управління, що виникли внаслідок перетворення (реорганізації) “Укргазвидобування” та вертикальної інтеграції групи НАК “Нафтогаз України”.

 

Енергетична стратегія та енергобезпека України: вугільна промисловість та електроенергетика.

 

*******************

 

 

 

  

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНСТИТУТ ФІНАНСІВ ТА ПРАВА»

Любич Андрій Васильович

вул. Шевченка 27, оф. 36, м. Полтава 36039, Полтавська область 

тел.(067) 401-93-74, факс(053267-73-38, 

www.institutefl.org

ел. пошта: institute_fl@institutefl.org

 

 

© ГО “Інститут фінансів та права”   image020  image021 image022 image075 image023  image024       ПІДТРИМАТИ, ЗРОБИТИ ВНЕСОК.

 

http://stat24.meta.ua/img/counter/9.gif MyCounter - qw8rwhj h qr`rhqrhj` Oncnd` b Onkr`be Oncnd` sqr`mnbhr| hmtnplep Oncnd` b Jhebe Opncmng oncnd{ hmtnplepi