hUSA flag  Ukraine flag   Flag_of_the_United_Nations

 

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ІНСТИТУТ ФІНАНСІВ ТА ПРАВА»

вул. Шевченка 27, оф. 36, м. Полтава 36011, Полтавська область, тел.: (067) 401-93-74, факс: (0532) 67-73-38, www.institutefl.org, ел. пошта: institute_fl@institutefl.org

 

Замовники товарів, робіт та послуг та розпорядники публічних коштів проходять навчання та підвищення кваліфікації для підготовки спеціалістів у сфері здійснення державних закупівель, відповідно до навчальних програм, затверджених Міністерством економіки України (лист від 04.09.2009 р. № 3307-25/311) та відповідно до ліцензії Міністерства освіти та науки України від 23.06.2011 № 508915.    

 

Ми вирішили надати їхнім потенційним контрагентам зворотну можливість підвищити обізнаність з системою державних закупівель України, розпочинаючи набір груп потенційних постачальників для тренінгу «Закупівлі за державні кошти: що потрібно знати постачальнику товарів, робіт та послуг».

 

Розпочинаємо набір груп на курси!

 

Тематичні модулі тренінгів викладені у вкладеній заявці.  Базова собівартість Вашої участі у дводенному заході становить 400,00 грн., у т.ч. ПДВ.  Складові собівартості Вашої участі становитимуть оплату годин запрошених викладачів, обідів та перерв на каву, підготовку та видачу навчальних матеріалів.  У випадку Вашої зацікавленості, ми зможемо забронювати місця в готелі / гуртожитку та забронювати квитки.

 

Вартість курсів є втричі нижчою за ті, що проводяться навчальним центром ДП «Зовнішторгвидав України» Міністерства економічного розвитку і торгівлі України спільно з редакцією інформаційного бюлетеня «Вісник державних закупівель» для замовників товарів, робіт та послуг та розпорядників публічних коштів. 

 

Крім наших тренерів, можлива участь практиків з державних закупівель, фахівців місцевих територіальних підрозділів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства фінансів України, Державної фінансової інспекції України, Державної казначейської служби України, Міністерства доходів та зборів України та Антимонопольного комітету України.

 

Просимо заповнити анкету-заявку учасника та надіслати її нам на вказафну адресу.  Заявка є підставою для виставлення рахунка.  Договір про надання послуг буде надіслано разом з рахунком-фактурою для перерахування зазначеної суми за участь у тренінгу, або готівкового розрахунку.  Дякуємо за Вашу увагу та сподіваємось на Ваші відгуки.

 

По закінченню дводенних курсів та проходження тесту буде видано Свідоцтво.

 

                     З повагою,

                                                         СПІВГОЛОВА ОРГАНІЗАЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

Любич Андрій Васильович, голова ГО «Інститут фінансів та права»

 

Подати заявку

Дати тренінгу

до 29.05.2016

30-31.05.2016

ЗАВАНТАЖИТИ ДОГОВІР.

Чекаємо на Вас!

 

 

© ГО “Інститут фінансів та права”                 ПІДТРИМАТИ, ЗРОБИТИ ВНЕСОК.

 

            Oncnd` b Onkr`be Oncnd` sqr`mnbhr| hmtnplep Oncnd` b Jhebe Opncmng oncnd{ hmtnplep